vstupenky

Finalistky súťaže Miss Horehronie oficiálne predstavené.

Blog

Každá je iná, výnimočná svojim spôsobom a predsa sa stretli pri jednom spoločnom cieli – zúčastniť sa súťaže a zabojovať o titul Miss Horehronie 2017. Finálová desiatka krásnych dievčat – ich mená, krátke informácie a profesionálne portréty sú už oficiálne zverejnené. Určite vás ale zaujíma ako prebiehalo profesionálne fotenie profilových fotiek. Poďte s nami nazrieť do zákulisia fotenia vo firme Ersor v Brezne.

Dievčatá sme postupne pripravovali na fotenie. Každá z finálovej desiatky prešla pod rukami našej šikovnej make-up artistky Miriam ,,Miji‘‘ Karolovej. Make-up musel byť dokonalý – na jednej strane decentný a na strane druhej mal vyzdvihnúť a podčiarknuť ich ženskú krásu.

Ďalšie skrášľovacie kolo absolvovali finalistky s talentovaným hairstylistom z tímu Miss Horehronie Adamom Medveďom, ktorý sa postaral o korunu krásy – vlasy.

Po dokonalom stylingu prišiel na scénu fotograf – Rado Hubert. profesionál na správnom mieste, ktorý je známy svojou dobrou náladou a úsmevom za každých okolností. Snažil sa pri fotení odbúrať stres, ktorý mali dievčatá, keďže pre niektoré z nich to bola vôbec prvá skúsenosť s profesionálnym fotením. Jeho cieľom bolo vytvoriť prirodzené fotky a prostredníctvom nich ukázať jedinečnosť každej z finalistiek Miss Horehronie 2017. Dievčatá sú samy o sebe prekrásne, takže nebolo vôbec zložité vytvoriť ich oficiálne portréty, ktoré boli zverejnené 23.7.2017 na oficiálnej stránke súťaže.

Keď to spätne zhodnotím, môžem povedať, že nové finalistky z roku 2017 zvládli fotenie bravúrne a vôbec na nich nebolo poznať strach a stres. V ateliéri vládla skvelá atmosféra, ktorá tiež dopomáhala k tomu aby sa každá z nich cítila naozaj dobre. Dievčatá sa spolu stretli prvý krát všetky naraz a bolo na nich vidno, že budú dobrá partia. Navzájom sa dokonca podporovali a rozosmievali, no keď bolo treba, boli profesionálne a nechali si poradiť od organizátorov a odborníkov na ženskú krásu. Veď predsa celému organizačnému tímu išlo o to, aby fotenie zvládli a aby sme mohli odštartovať nový ročník Miss Horehronie s poriadnou dávkou energie, ktorá vyžaruje z každej jednej z finalistiek.

Video zo zákulisia fotenia si môžete pozrieť nižšie. Backstage video natočil a spracoval  Andrej Trocha – známy ako ,,Ajlo‘‘, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou tímu Miss Horehronie.

Osobne si myslím, že výber finalistiek je veľmi dobrý a neskromne si dovolím tvrdiť, že máme pred sebou veľmi silný ročník. Internetové hlasovanie o titul Miss Sympatia sa spúšťa už 1.8.2017!

Barbora Figľušová – PR Manager