vstupenky

O projekte

Druhý ročník Miss Horehronie odštartoval svoju púť kastingami už 2.6.2017 v Brezne. Druhý kasting sa uskutočnil 18.6.2017 v Banskej Bystrici. Odborná porota s pomedzi uchádzačiek vybrala 10 krásnych Horehroniek, ktoré zabojujú o titul Miss Horehronie.

 

Už od začiatku nasadili finalistky a tím Miss Horehronie vysoké tempo a pustili sa do práce. Finálový večer je deň čo deň bližšie a naše krásne finalistky začínajú mať zaplnený kalendár termínmi. Fotografovanie, filmovanie, sústredenie….To všetko sa deje a plánuje.

 

O finálovú desiatku sa vzorne stará celý tím ľudí ako sú make – up artistky z Gosh Copenhagen, či kadernícke štúdio Adam Medveď. Ich pohyby sleduje aj Barbora Bakošová, I.vicemiss Slovensko z roku 2015, ktorá je ambasádorkou tohtoročnej súťaže krásy. Počas náročnej cesty ku galavečeru je všetko dokumentované a svetlo sveta uzrelo viacero spotov, o ktoré sa postarala firma Allvideo.

 

Aj vy máte možnosť ovplyvniť sľubnú kariéru minimálne jednej finalistky, a to hlasovaním za Miss Sympatia. Dajte hlas svojej favoritke a rozhodnite, ktorá z desiatky krásnych Horehroniek získa titul Miss Sympatia Horehronie 2017 v sekcii Finalistky.

 

Miss Horehronie 2017 vrcholí galavečerom 3. novembra 2017 v Aréne Brezno. Na finále nielenže spoznáte najkrajšiu slečnu Horehronia, ale uvidíte módnu show rôznych renomovaných dizajnérov a odevných značiek. Vystúpia poprední slovenskí interpreti ako Majk Spirit, Štefan Štec s Ľubicou Čekovskou a Kristína, ktorá sa stala miláčikom Horehronia aj vďaka piesni o našom krásnom kraji. Čaká Vás večer plný emócií, ktorým Vás svojim neopakovateľným humorom bude sprevádzať Lukáš Latinák. Veríme, že si nenecháte ujsť toto spojenie ženskej krásy, fashion show a skvelých vystúpení.

Organizátorom súťaže Miss Horehronie 2017 je Agentúra KLEJA

Tím súťaže Miss Horehronie

Jozef Kvoriak

riaditeľ súťaže

Barbora Bakošová

ambasádorka aktuálneho ročníka

Adam Medveď

hairstylist

Michaela Giertlová

módna návrhárka

Radoslav Hubert

fotograf

Miriam Karolová

make up artist

Marek Polomský

moderátor / mediálny lektor

Barbora Figľušová

PR manager